Všechno, co jste vždy chtěli vědět o tom, jak být a zůstat top

Kód: 7549572

Úplný název:

Všechno, co jste vždy chtěli vědět o tom, jak být a zůstat top (Karembeu Adriana):

Autor a popis:

Karembeu Adriana, Esence, 208 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Topmodelka, vášnivá dobrovolnice a mluvčí Červeného kříže, Adriana Karembeu (rozená Sklenaříková), dobyla srdce veřejnosti svou opravdovostí a velkým smyslem pro humor. Nyní přichází s osobitým návodem, jak si udržovat štíhlou linii, vyrovnávat se se stresem a žít spokojeně, šťastně a zdravě. V knize využívá svých zkušeností a odhaluje, jak si poradit s tím, aby nám strava přinášela radost a byla vyvážená, navrhuje cvičení vhodné pro všechny, popisuje umění zdravého spánku (a probuzení) a představuje strategie, jak rozmazlovat tělo i duši.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Všechno, co jste vždy chtěli vědět o tom, jak být a zůstat top do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Všechno, co jste vždy chtěli vědět o tom, jak být a zůstat top.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Všechno, co jste vždy chtěli vědět o tom, jak být a zůstat top (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Všechno, co jste vždy chtěli vědět o tom, jak být a zůstat top bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Všechno, co jste vždy chtěli vědět o tom, jak být a zůstat top doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Všechno, co jste vždy chtěli vědět o tom, jak být a zůstat top