Všechno o vašem dítěti od početí až do dospělosti

Kód: 8772803

Úplný název:

Všechno o vašem dítěti od početí až do dospělosti (kol.):

Autor a popis:

Kol., EDIT, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
132 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Také jste si všimli, že se rodí jiné děti? Mnohem duchovnější, vlastně malí Andělé, kteří si už z duchovna stahují informace jako my z internetu. A nezdá se vám, že děti, pokud jsou nadané, jsou mnohem nadanější než dřív? Jsou nejen nadanější, ale i chytřejší! A dokonce krásnější.

Zkrátka malí Andělé. Liší se od dětí předešlých generací v mnoha směrech. Jak, se dozvíte v této knize. Kniha popisuje z duchovně vědeckého hlediska odehrávající se změny na úrovni vývoje lidstva a přináší návod, jak k novým dětem přistupovat a jak o ně pečovat, abychom v nichneuhasili jiskřičku božství, které je má vést k mnohem duchovnějšímu pojetí života, než na který jsme dosud zvyklí. Jsou to děti, které připravují budoucnost nového lidstva. Přinášejí impulzy, které mohou svět posunout hodně daleko, dostanou-li příležitost. Tato kniha je obsáhlým manuálem péče o dítě a jeho zdravý vývoj z hlediskaduchovního pohledu na svět. Najdete v ní naprosto všechny zásadní informace, které v péči o své dítě můžete potřebovat. Kniha Vám přinese informace i porozumění, které vám pomohou z vašeho dítětevychovat vnitřně vyspělého a svobodného zakladatele nového lidstva, který bude ovládat svůj život svým vědomým myšlením.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Všechno o vašem dítěti od početí až do dospělosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Všechno o vašem dítěti od početí až do dospělosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Všechno o vašem dítěti od početí až do dospělosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Všechno o vašem dítěti od početí až do dospělosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Všechno o vašem dítěti od početí až do dospělosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dítě a rodina / Všechno o vašem dítěti od početí až do dospělosti