Audio CD: Všechno si pamatuji... Otakar Brousek vzpomíná a vypráví v kruhu své rodiny - CD

Kód: 6990005

Úplný název:

Audio CD: Všechno si pamatuji... Otakar Brousek vzpomíná a vypráví v kruhu své rodiny - CD (Brousek Otakar):

Autor a popis:

Brousek Otakar, Agentura Kultura, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
180 Kč (250 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Pan Otakar Brousek letos oslaví 89 let svého života. Života, který je naplněn časy šťastnými i trudnými, setkáními s mnoha významnými osobnostmi v divadlech i mimo nich, úspěchy i prohrami, ale života, který vždy překypuje nezměrným optimismem. Mistr má obdivuhodnou paměť a smysl pro vystižení detailu, který je mnohdy ve zkratce sdělnější, než dalekosáhlé vyprávění. V kruhu své rodiny (za účasti svých dětí, Jaroslavy a Otakara ml. a své ženy Luky) vypráví o své životní pouti od narození až po současnost. Vznikl tak sestříhaný záznam tři a půl hodiny dlouhý, prokládaný hudbou interpretovanou jeho vnukem Ondřejem, známým hudebníkem. Při poslechu se nejen zasmějete, ale zamyslíte se i nad silou lidského ducha. Do vašich domovů tak vstoupí Člověk, před kterým je nutno smeknout klobouk.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Všechno si pamatuji... Otakar Brousek vzpomíná a vypráví v kruhu své rodiny - CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Všechno si pamatuji... Otakar Brousek vzpomíná a vypráví v kruhu své rodiny - CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Všechno si pamatuji... Otakar Brousek vzpomíná a vypráví v kruhu své rodiny - CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Všechno si pamatuji... Otakar Brousek vzpomíná a vypráví v kruhu své rodiny - CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Všechno si pamatuji... Otakar Brousek vzpomíná a vypráví v kruhu své rodiny - CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Všechno si pamatuji... Otakar Brousek vzpomíná a vypráví v kruhu své rodiny - CD