Všechny cesty vedou do Říma - Na vysokém kole z Hradce Králové přes Istanbul a Athény do Ř

Kód: 8806800

Úplný název:

Všechny cesty vedou do Říma - Na vysokém kole z Hradce Králové přes Istanbul a Athény do Ř (Burkert Ivan): Na vysokém kole z Hradce Králové pres Istanbul a Athény do Ríma

Autor a popis:

Burkert Ivan, Flétna, 240 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
203 Kč (295 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Luxusní barevný cestopis je přepisem cestovního deníku Ivana Burkerta, který vznikal během jeho neobyčejné cesty na vysokém kole z Hradce Králové do Říma absolvované netradičně přes Balkán (Slovensko, Maďarsko, Srbsko, Bulharsko, Turecko, Řecko a Itálii). Syrový jazyk autora, glosující zajímavosti i kupříkladu národní originality cestou, potěší všechny kolaře „tělem i duší“, kteří dobře vědí, jaké je to neochvějně šlapat za svým cílem v horku, lijáku i větru. Bohatě obrazově zdokumentováno, křídový papír, každá etapa doplněna mapou trasy. Ivan Burkert je již čtenářské veřejnosti znám svým prvním cestopisem Tajný výlet za svatým Jakubem (Flétna 2011) o jeho velké cestě na vysokém kole - z Hradce Králové do Santiaga de Compostela.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Všechny cesty vedou do Říma - Na vysokém kole z Hradce Králové přes Istanbul a Athény do Ř do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Všechny cesty vedou do Říma - Na vysokém kole z Hradce Králové přes Istanbul a Athény do Ř.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Všechny cesty vedou do Říma - Na vysokém kole z Hradce Králové přes Istanbul a Athény do Ř (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Všechny cesty vedou do Říma - Na vysokém kole z Hradce Králové přes Istanbul a Athény do Ř bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Všechny cesty vedou do Říma - Na vysokém kole z Hradce Králové přes Istanbul a Athény do Ř doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Všechny cesty vedou do Říma - Na vysokém kole z Hradce Králové přes Istanbul a Athény do Ř