Všechny řeky jdou do moře, moře se však nenaplní - Paměti 2.

Kód: 7205744

Úplný název:

Všechny řeky jdou do moře, moře se však nenaplní - Paměti 2. (Wiesel Elie): Pameti 2.

Autor a popis:

Wiesel Elie, Pragma, 519 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
230 Kč (288 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Paměti Elie Wiesla, člověka, který se rozhodl stát se bojovníkem, vyučovat, sdílet, svědčit, odhalovat a zmenšovat samotu obětí, mají několik vyprávěcích pásem, střídajících se s velkou pestrostí. Hlavní těžiště leží ve zprávách o stavu světa, tak jak jej autor zažíval na četných cestách do zahraničí a jak k němu doléhaly ohlasy světových událostí. Druhý proud tvoří vlastní osudy a literární činnost, prokládané talmudickými úvahami o všech podstatných věcech člověka i lidstva. Wieselovy memoáry dávají možnost nahlédnout do soukromí i do veřejného působení vzácné osobnosti, angažovaného účastníka a svědka nejdůležitějších událostí dvacátého století.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Všechny řeky jdou do moře, moře se však nenaplní - Paměti 2. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Všechny řeky jdou do moře, moře se však nenaplní - Paměti 2..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Všechny řeky jdou do moře, moře se však nenaplní - Paměti 2. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Všechny řeky jdou do moře, moře se však nenaplní - Paměti 2. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Všechny řeky jdou do moře, moře se však nenaplní - Paměti 2. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Všechny řeky jdou do moře, moře se však nenaplní - Paměti 2.