Všímavý kouč - Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků

Kód: 8724934

Úplný název:

Všímavý kouč - Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků (Silsbee Doug): Sedm rolí pro rozvoj rídících pracovníku

Autor a popis:

Silsbee Doug, Maitrea, 345 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
237 Kč (345 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

V tomto zcela přepracovaném a aktualizovaném vydání svého bestselleru Všímavý kouč představuje expert na koučink Doug Silsbee svůj praktický model tzv. Septetu jako ideální nástroj pro vedení koučinkových rozhovorů s výkonnými pracovníky, kouči a jinými profesionály. Model rozlišuje sedm rolí (neboli Hlasů), které může kdokoliv ve své koučinkové roli používat, když vstupuje do dialogů posilujících učení. Jsou to: Mistr, Partner, Tazatel, Reflektující, Učitel, Průvodce a Dohlížitel. V této knize Silsbee osvětluje dynamiku vztahů mezi těmito sedmi rolemi a ukazuje, jak je integrovat do šikovné strategie, kterou lze aplikovat na každý koučinkový rozhovor.

Kniha Všímavý kouč je praktickým zdrojem zdokonalování koučinku, nabízejícím užitečná cvičení a ukázkové dialogy pro porozumění a aplikaci Silsbeeho modelu. V průběhu celého textu klade autor značný důraz na znalost sebe sama a všímavost, které jsou integrovány do modelu Septetu. Je to transformativní přístup ke koučinku, který neustále přináší významné a udržitelné výsledky pro řídící pracovníky z první stovky největších korporací v USA (dle žebříčku časopisu FORTUNE), neziskových organizací, ekonomických škol, z oblasti vzdělávání i státní správy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Všímavý kouč - Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Všímavý kouč - Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Všímavý kouč - Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Všímavý kouč - Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Všímavý kouč - Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Všímavý kouč - Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků