Vstupte bez klepání - Odpovědi na otázky, které jste si nikdy nepoložili

Kód: 2492857

Úplný název:

Vstupte bez klepání - Odpovědi na otázky, které jste si nikdy nepoložili (Hubeňáková Zuzana):

Autor a popis:

Hubeňáková Zuzana, Ikar, 200 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Blogerce Zuzaně Hubeňákové stačilo jen něco málo přes rok, aby si omotala čtenáře kolem prstu a stala se nejprve Objevem a pak i Blogerkou roku webu iDnes. Nyní vycházejí její humorné fejetony knižně a výbor obsahuje to nejlepší z jejích blogů a k tomu nášup nových a zatím nepublikovaných textů. Ve čtyřech semestrech životně důležitých věd se autorka s vtipem a nadsázkou sobě vlastní vyrovnává s tématy jako rodinná výchova, mezilidské vztahy, ale také nástrahy automobilismu nebo sex po dvou dětech. Připravte se na to, že vás bude od smíchu bolet břicho!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vstupte bez klepání - Odpovědi na otázky, které jste si nikdy nepoložili do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vstupte bez klepání - Odpovědi na otázky, které jste si nikdy nepoložili.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vstupte bez klepání - Odpovědi na otázky, které jste si nikdy nepoložili (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vstupte bez klepání - Odpovědi na otázky, které jste si nikdy nepoložili bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vstupte bez klepání - Odpovědi na otázky, které jste si nikdy nepoložili doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humor, satira

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Humor, satira / Vstupte bez klepání - Odpovědi na otázky, které jste si nikdy nepoložili