Vtipně a důvtipně 10-11 let - Netradiční hravý encyklopediský kvíz v otázkách a odpovědích

Kód: 7567089

Úplný název:

Vtipně a důvtipně 10-11 let - Netradiční hravý encyklopediský kvíz v otázkách a odpovědích (kol.): HRAvý encyklopediský kvíz

Autor a popis:

Kol., Sun, 80 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
94 Kč (129 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.3.2018 dopoledne. 
 

V těchto zábavných netradičních publikacích – Kvízech pro děti, jsou stovky zajímavých otázek na straně jedné a odpovědí na straně druhé. Otázky jsou koncipovány tak aby děti bavili a rozvíjeli jejich všeobecný přehled úměrně jejich věku, ale i pro dospělého mohou přichystat nejedno překvapení Velikost kvízu je ideální i na cesty a dovolené. Děti si třeba vylosují kartu, zkusí odpovědět a na druhé straně karty si mohou zkontrolovat správné řešení. Vtipně a důvtipně – učte se zábavnou formou. Okruhy otázek : *Zábava, *Jazyk a slovní zásoba, *Matematika, *Umění a literatura, *Věda, *Sporty, *Zeměpis, *Historie a kultura A jaké jsou tu otázky? Například: Kolik dostaneš v basketbalu bodů za hod z poloviny hřiště? Jaká skupina složila písně „Mamma Mia“ a „Dancing Queen“? Z jaké rostliny se získává nikotin? Jak se jmenuje legendární ztracený kontinent? Jakou barvu má safír?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vtipně a důvtipně 10-11 let - Netradiční hravý encyklopediský kvíz v otázkách a odpovědích do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vtipně a důvtipně 10-11 let - Netradiční hravý encyklopediský kvíz v otázkách a odpovědích.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vtipně a důvtipně 10-11 let - Netradiční hravý encyklopediský kvíz v otázkách a odpovědích (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vtipně a důvtipně 10-11 let - Netradiční hravý encyklopediský kvíz v otázkách a odpovědích bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vtipně a důvtipně 10-11 let - Netradiční hravý encyklopediský kvíz v otázkách a odpovědích doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Vtipně a důvtipně 10-11 let - Netradiční hravý encyklopediský kvíz v otázkách a odpovědích