Vtipné kaše - Namíchejte si ty vaše

Kód: 8704993

Úplný název:

Vtipné kaše - Namíchejte si ty vaše (Strnadová Věra): Namíchejte si ty vaše

Autor a popis:

Strnadová Věra, Smart Press, 192 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
301 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.2.2018 dopoledne. 
 

Objevte s námi zdravé a dobré kaše: sladkou a přitom zdravou snídani či svačinu, ale třeba i slanou verzi jako rychlý oběd či večeři! Vždy s čerstvými surovinami a mnoha důvtipnými doplňky pro vaše zdraví.

Kaše jsou hitem zdravé výživy číslo jedna, a navíc tak praktické! Jejich kouzlo tkví ve snadné přípravě a výživové hodnotě, ovšem také v rozmanitosti chutí a rafinovanosti kombinací všemožných zdravých surovin. S pomocí této knihy vykouzlíte během chvilky sladkou či slanou kaši přesně podle svého gusta. Naučíme vás vařit kaši jáhlovou, čirokovou, pohankovou, špaldovou, ale třeba i kaši z quinoy, tsampy či teffu. Poradíme, jak si snadno připravit rostlinná mléka (např. ovesné, mandlové, kokosové, rýžové), čím si kaši zdravěji osladit (všechny zdravější alternativy cukru – sirupy, panela, obilné slady, melasa…). Vysvětlíme, jak a kdy používat všechny možné důvtipné doplňky - zdravé tuky a oleje, oříšky, semínka, koření a bylinky a další suroviny, co se do a na kaše vejdou.
Mnoho receptů je bez lepku, bez laktózy, téměř všechny recepty jsou veganské a jsou určeny pro děti i dospělé. V knize najdete také rychlé kaše, hotové do deseti minut, ale i řadu dalších specifických variant – např. kaše vhodné na léto či zimu, při rekonvalescenci… Kniha zahrnuje rovněž praktické tipy, co mít pro jejich přípravu po ruce, jak vše skladovat či jak si kaši zabalit jako svačinu.

Autorka Věra Strnadová, úspěšná foodblogerka, lektorka kurzů vaření, praktikující jogínka a máma dvou dětí, seznamuje se základními poznatky o jídle z pohledu ájurvédy a uvádí je do praxe. Své aktivity i recepty publikuje na stránkách www.veruska.cz a blog.veruska.cz, objevuje se i v pořadech České televize Dobré ráno a Sama doma.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vtipné kaše - Namíchejte si ty vaše do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vtipné kaše - Namíchejte si ty vaše.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vtipné kaše - Namíchejte si ty vaše (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vtipné kaše - Namíchejte si ty vaše bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vtipné kaše - Namíchejte si ty vaše doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Vtipné kaše - Namíchejte si ty vaše