Vůdce, který nepotřeboval žádný titul - Jak dosáhnout skutečného úspěchu v práci i v život

Kód: 8795033

Úplný název:

Vůdce, který nepotřeboval žádný titul - Jak dosáhnout skutečného úspěchu v práci i v život (Sharma Robin S.): Jak dosáhnout skutečného úspěchu v práci i v životě

Autor a popis:

Sharma Robin S., Rybka, 212 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
172 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.2.2018 dopoledne. 
 

Ve své nejnovější knížce autor mezinárodního bestselleru Mnich, který prodal své ferrari vypráví příběh Blaka Davise, nepříliš úspěšného prodavače, jemuž se v osobním ani pracovním životě nijak zvlášť nedaří a který žije ze dne na den bez cíle a smyslu, dokud jednoho dne nepotká podivuhodného muže jménem Tommy Flinn, který obrátí jeho život naruby.
Tommy Blaka seznámí se čtyřmi výjimečnými učiteli, kteří jej zasvětí do tajů filozofie, jež mu pomůže stát se nadmíru úspěšným nejen v práci či podnikání, ale i v osobním životě. Blake se tak postupně učí umění vůdcovství, bez něhož se žádný jedinec, žádná firma, organizace či jakékoli lidské společenství v dnešním nejistém a rychle se měnícím světě neobejde. Jeho základem je poznání, že každý člověk – nezávisle na tom, kolik je mu let, na jakém místě a v jakém postavení se právě nachází – může tady a teď probudit v sobě vůdce. Všichni máme přirozenou schopnost a moc vést – moc, která nijak nesouvisí s naším postavením, našimi tituly či funkcemi, které zastáváme. Každý člověk se může stát lídrem a proměnit své nejsmělejší vize a cíle ve skutečnost, pokud na sobě začne cílevědomě pracovat, postaví se svým největším obavám a vnějším i vnitřním překážkám čelem, přestane sama sebe vnímat jako oběť a převezme plnou zodpovědnost za svůj život.
Každý vůdce časem dospěje k poznání, že základním předpokladem vůdcovství je vedení sebe sama – nedokáže-li vést sama sebe, nikdy nebude schopen vést, motivovat a pozitivně inspirovat druhé. Osvojí-li si vůdcovské dovednosti, nejenže se stane úspěšným, ale také pocítí, že je důležitý. Pocítí, že na jeho životě záleží. Že svět bude přece jen o trochu lepší, protože je v něm on. Stal se totiž skutečným vůdcem.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vůdce, který nepotřeboval žádný titul - Jak dosáhnout skutečného úspěchu v práci i v život do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vůdce, který nepotřeboval žádný titul - Jak dosáhnout skutečného úspěchu v práci i v život.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vůdce, který nepotřeboval žádný titul - Jak dosáhnout skutečného úspěchu v práci i v život (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vůdce, který nepotřeboval žádný titul - Jak dosáhnout skutečného úspěchu v práci i v život bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vůdce, který nepotřeboval žádný titul - Jak dosáhnout skutečného úspěchu v práci i v život doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Vůdce, který nepotřeboval žádný titul - Jak dosáhnout skutečného úspěchu v práci i v život