Vůz hrůzy, smrti - Strašidelné pověsti Českého ráje, Podkrkonoší a Krkonoš

Kód: 7207497

Úplný název:

Vůz hrůzy, smrti - Strašidelné pověsti Českého ráje, Podkrkonoší a Krkonoš (Jirsa Roman): Tajemnými místy Ceského ráje, Podkrkonoší a Krkonoš tiše projíždející

Autor a popis:

Jirsa Roman, Volvox Globator, 152 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
139 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.11.2017 dopoledne. 
 

Půvabné povídky, báchorky a lidové zkazky rodáka z Podkrkonoší, citlivého pozorovatele a vypravěče, pro nějž je rodný kraj nikdy nekončící inspirací i krajinou objevování dávno zapomenutých příběhů jeho předků o ohnivých zjevení, tajemném světle u Zdechovic, kletbě černých trpaslíků, nevítané návštěvě v Tatobitech, bludné rakvi, spáleném dopise, nebezpečí v kapli, turnovském vampýrovi, pekelném prachu u Cidliny anebo černém psu, který strašil výhradně s hromadou dříví.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vůz hrůzy, smrti - Strašidelné pověsti Českého ráje, Podkrkonoší a Krkonoš do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vůz hrůzy, smrti - Strašidelné pověsti Českého ráje, Podkrkonoší a Krkonoš.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vůz hrůzy, smrti - Strašidelné pověsti Českého ráje, Podkrkonoší a Krkonoš (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vůz hrůzy, smrti - Strašidelné pověsti Českého ráje, Podkrkonoší a Krkonoš bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vůz hrůzy, smrti - Strašidelné pověsti Českého ráje, Podkrkonoší a Krkonoš doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Vůz hrůzy, smrti - Strašidelné pověsti Českého ráje, Podkrkonoší a Krkonoš