Vy jste placebo – Na stavu mysli záleží

Kód: 7554039

Úplný název:

Vy jste placebo – Na stavu mysli záleží (Dispenza Joe): Na stavu mysli záleží

Autor a popis:

Dispenza Joe, Anag, 352 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
286 Kč (389 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Je možné vyléčit se jen prostřednictvím myšlenek – bez léků a operací? Pravda je taková, že se to stává mnohem častěji, než byste očekávali.
Víra mysli skutečně uzdravuje.
V knize Jste placebo doktor Joe Dispenza předkládá několik doložených případů těch, kteří překonali rakovinu, srdeční choroby, depresi, artritidu nebo třesy spojené s Parkinsonovou chorobou pouze díky tomu, že věřili v placebo efekt. Doktor Dispenza však popisuje i odvrácenou stranu placebo efektu – jak například onemocněli nebo dokonce zemřeli lidé, kteří byli svědky čarodějnických nebo voodoo praktik, nebo poté, co jim byla stanovena chybná diagnóza a oni si mysleli, že trpí vážnou chorobou. Víra může být tak silná, že farmaceutické firmy používají dvojité a trojité náhodné slepé studie, které se snaží vyloučit moc mysli nad tělem při posuzování nových léků.
Využijte efektivně placebo efekt.
Doktor Dispenza dělá mnohem více, než jen zkoumá historii a fyziologii placebo efektu. Pokládá si otázku, zda je možné se naučit principy placebo efektu, aniž byste se spoléhali na jakékoliv vnější látky, a dosáhnout stejných vnitřních změn v oblasti zdraví člověka a nakonec i celého jeho života. Dále předkládá vědecké důkazy (například rentgenové snímky mozku) neuvěřitelných případů uzdravení, jichž byl svědkem na svých workshopech, na kterých se jeho účastníci naučili osobnostní transformaci založené na praktickém využití tzv. placebo efektu. V závěru knihy je vysvětleno, jak může meditace změnit naši víru a očekávání, které nás drží zpátky – což je první krok k vyléčení.
Nic není nemožné… stačí uvěřit.
Kniha propojuje nejnovější výzkumy na poli neurovědy, biologie, psychologie, hypnózy, životních podmínek a kvantové fyziky, aby potvrdila účinky placebo efektu… a rovněž ukázala, jak může být zdánlivě nemožné v konečném důsledku skutečně možné.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vy jste placebo – Na stavu mysli záleží do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vy jste placebo – Na stavu mysli záleží.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vy jste placebo – Na stavu mysli záleží (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vy jste placebo – Na stavu mysli záleží bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vy jste placebo – Na stavu mysli záleží doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Vy jste placebo – Na stavu mysli záleží