Vybraná oběť

Kód: 7381038

Úplný název:

Vybraná oběť (Sandford John):

Autor a popis:

Sandford John, BB ART, 304 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
163 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Profesor historie umění James Quatar tajně fotografuje ženy a jejich snímky přetváří pomocí počítačového programu a dokreslování na pornografii. A nejen to. Také vybrané ženy připravuje o život škrcením, protože zjistil, že zabíjení ho přitahuje víc než sex. Právě se schází s další z řady obětí, která postavou a barvou vlasů odpovídá jeho ideálu. Vše se odehrává podle mnohokrát úspěšně opakovaného scénáře, když tu nastane nečekaný zvrat…
Lucas Davenport, zástupce velitelky policejního okrsku v Minneapolisu, řeší změnu v osobním životě, ale přesto, nebo možná právě proto, případ sériového vraha přebírá. Znovu se dal dohromady s lékařkou Weather, se kterou se měl kdysi oženit. Tehdy ze svatby sešlo, ale teď se zdá, že je vše na nejlepší cestě k založení rodiny, protože Weather si přeje dítě.
Lucas doufá, že vysoké pracovní nasazení mu pomůže vyčistit hlavu od těchto starostí, a spolu s nejbližšími kolegy se pouští do vyšetřování obtížného případu. Pachatel je zřejmě velmi inteligentní a je jasné, že s každou další vraždou se zdokonaluje. Je opatrný a nezanechává po sobě ani tu nejmenší stopu. Lucas však brilantně dedukuje a postupně odkrývá jeden hrůzný zločin za druhým. Přestože vraha odhalí, bez nezvratných důkazů nemá případ. Jediný svědek, který by mohl pachatele usvědčit, feťák Randy, je raněn při přestřelce a možnost, že bude vypovídat, je ohrožena. Nakonec je Randy schopen dostavit se k předběžnému slyšení, ale k překvapení všech odmítá Quatara identifikovat, přestože předtím uzavřel s policisty a právníky dohodu. Někdo ho zpracoval a Lucas netuší, kdo to mohl být. Najde Lucas způsob, jak vraha pohnat před soud a nastolit spravedlnost?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vybraná oběť do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vybraná oběť.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vybraná oběť (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vybraná oběť bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vybraná oběť doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi