Slovník speciálněpedagogické terminologie - Vybrané pojmy

Kód: 2475264

Úplný název:

Slovník speciálněpedagogické terminologie - Vybrané pojmy (Stejskalová Kateřina): Pro Vybrané pojmy a ucitele

Autor a popis:

Stejskalová Kateřina, Grada, 328 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Hledáte strukturovaný, systematicky a přehledně uspořádaný zdroj informací speciálněpedagogického zaměření? Pak je tato publikace určena právě vám – nejen studentům pedagogických a speciálněpedagogických oborů na středních i vysokých školách, ale také dalším zainteresovaným odborníkům: zdravotníkům, sociálním pracovníkům, pedagogům integrovaných žáků, odborníkům v pedagogicko-psychologických poradnách a speciálněpedagogických centrech – zkrátka všem, kdo se zabývají osobami se specifickými potřebami.
Více než 1000 hesel obsažených v této publikaci odráží soudobý stav speciální pedagogiky a poskytne vám terminologické minimum z tohoto oboru. Naleznete zde odborně definované a současně srozumitelně vysvětlené klíčové speciálněpedagogické pojmy a jejich anglické ekvivalenty.
Díky členění na jednotlivé specializované oblasti vám slovník umožní rychlou a efektivní práci s nejdůležitějšími pojmy. Provede vás od základů speciální pedagogiky na střední škole přes studium tohoto oboru na škole vysoké až k vybrané specializaci a přímému působení v praxi. Publikace se stane vaším užitečným pomocníkem při studiu i dalším profesním růstu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Slovník speciálněpedagogické terminologie - Vybrané pojmy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Slovník speciálněpedagogické terminologie - Vybrané pojmy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Slovník speciálněpedagogické terminologie - Vybrané pojmy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Slovník speciálněpedagogické terminologie - Vybrané pojmy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Slovník speciálněpedagogické terminologie - Vybrané pojmy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Slovník speciálněpedagogické terminologie - Vybrané pojmy