Východiska, podmínky a strategie ve vzdělávání žáků s těžkým postižením na základní škole

Kód: 2106673

Úplný název:

Východiska, podmínky a strategie ve vzdělávání žáků s těžkým postižením na základní škole (Ošlejšková Hana, Vítková Marie): na základní škole speciální

Autor a popis:

Ošlejšková Hana Vítková Marie, muni PRESS, 310 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
196 Kč (285 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

V odborné publikaci je zpracované téma mezifakultního výzkumného projektu Inkluze ve škole jako interdisciplinární problém. Východiska, podmínky a strategie realizace. Pozornost je zaměřena na edukaci žáků s těžkým postižením a širší souvislosti jejich vzdělávání. Odborná publikace je členěná do pěti tematických celků a osmnácti kapitol se zpracovanými tématy: teoretická východiska se zaměřením na participaci člověka s postižením ve společnosti, prostředky ucelené rehabilitace a psychologické a psychohygienické otázky vzdělávání žáků se zdravotním postižením z pohledu inkluze, legislativní rámec a klinický obraz nemocí. Dva stěžejní okruhy se zabývají charakteristikou žáků se zdravotním postižením, podmínkami a strategiemi jejich vzdělávání.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Východiska, podmínky a strategie ve vzdělávání žáků s těžkým postižením na základní škole do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Východiska, podmínky a strategie ve vzdělávání žáků s těžkým postižením na základní škole .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Východiska, podmínky a strategie ve vzdělávání žáků s těžkým postižením na základní škole (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Východiska, podmínky a strategie ve vzdělávání žáků s těžkým postižením na základní škole bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Východiska, podmínky a strategie ve vzdělávání žáků s těžkým postižením na základní škole doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Východiska, podmínky a strategie ve vzdělávání žáků s těžkým postižením na základní škole