Východní Čechy - Český atlas (obrazový vlastivědný průvodce)

Kód: 7316286

Úplný název:

Východní Čechy - Český atlas (obrazový vlastivědný průvodce) (Kocourek Jaroslav):

Autor a popis:

Kocourek Jaroslav, Freytag&Berndt, 368 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
678 Kč (998 Kč)
  / ks  
koupit
 

Šestý z plánovaných devíti dílů výpravného vlastivědného průvodce podrobně popisuje především území dnešního Královéhradeckého a Pardubického kraje. Hlavní pozornost je věnována historii, význačným architektonickým památkám a přírodním zajímavostem východních Čech. Přehledně členěné kapitoly atlasu představují jednotlivé oblasti, města a turisticky atraktivní cíle. Nechybí ani tematicky zaměřená část, která informuje o rozmístění muzeí, hradů a zámků, rozhleden, židovských památek, přírodních rezervací apod. Publikace je koncipována formou naučných dvojstran. Každá obsahuje popis lokalit, příslušnou mapu, aktuální a historické snímky, znaky měst a šlechtických rodů, nebo půdorysy, plánky a průřezy některých významných staveb. Koncepce atlasu klade velký důraz na kvalitní obrazový materiál, v díle o východních Čechách si můžete prohlédnout zhruba 4 000 fotografií. Vyhledávání v knize usnadňují rejstříky míst, jmen, kostelů a kaplí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Východní Čechy - Český atlas (obrazový vlastivědný průvodce) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Východní Čechy - Český atlas (obrazový vlastivědný průvodce).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Východní Čechy - Český atlas (obrazový vlastivědný průvodce) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Východní Čechy - Český atlas (obrazový vlastivědný průvodce) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Východní Čechy - Český atlas (obrazový vlastivědný průvodce) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Fotografie

 
Knihkupectví / Umění / Fotografie / Východní Čechy - Český atlas (obrazový vlastivědný průvodce)