Výchova jako dobrodružství - To se v té Přírodní škole učíte na stromech?

Kód: 87969050

Úplný název:

Výchova jako dobrodružství - To se v té Přírodní škole učíte na stromech? (Tichý František):

Autor a popis:

Tichý František, GEUM, 280 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
214 Kč (300 Kč)
  / ks  
koupit
 

František Tichý je výjimečný český pedagog. Gymnázium Přírodní škola, které založil po listopadu 1989 (ale na jehož konceptu pracoval od svých studií), se stalo na několik desítek let nejen pedagogickým domovem již několika generací studentů, ale i laboratoří unikátního pedagogického systému. Systému, jehož základy navazují na myšlenkový odkaz Makarenka, Korczaka a dona Bosca a které v 21. století přinášejí naději na to, že škola nemusí být nenáviděným místem a nutným zlem, ale společenstvím žáků a učitelů. Společenstvím, které má jasnou vizi a cíle, které jsou společně přijímány žáky i jejich pedagogy, komunitou, která žije spolu, nikoliv proti sobě a kde učení je přirozenou součástí života, nikoliv otravnou povinností.

Že to není možné? Že vám to přijde jako sci-fi? Pak neváhejte a prolistujte tuto knihu. Obsahuje nejen teoretická východiska a pedagogickou teorii a praktické zkušenosti z realizace v rámci projektu Gymnázia Přírodní škola, ale i mnoho napínavých i úsměvných historek z několika desítek let práce s dětmi a mládeží.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Výchova jako dobrodružství - To se v té Přírodní škole učíte na stromech? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Výchova jako dobrodružství - To se v té Přírodní škole učíte na stromech?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Výchova jako dobrodružství - To se v té Přírodní škole učíte na stromech? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Výchova jako dobrodružství - To se v té Přírodní škole učíte na stromech? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Výchova jako dobrodružství - To se v té Přírodní škole učíte na stromech? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Výchova jako dobrodružství - To se v té Přírodní škole učíte na stromech?