Výchova jako dobrodružství - To se v té Přírodní škole učíte na stromech?

Kód: 8796931

Úplný název:

Výchova jako dobrodružství - To se v té Přírodní škole učíte na stromech? (Tichý František):

Autor a popis:

Tichý František, GEUM, 280 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
214 Kč (300 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Že to není možné? Že vám to přijde jako sci-fi? Pak neváhejte a prolistujte tuto knihu. Obsahuje nejen teoretická východiska a pedagogickou teorii a praktické zkušenosti z realizace v rámci projektu Gymnázia Přírodní škola, ale i mnoho napínavých i úsměvných historek z několika desítek let práce s dětmi a mládeží.

František Tichý je výjimečný český pedagog. Gymnázium Přírodní škola, které založil po listopadu 1989 (ale na jehož konceptu pracoval od svých studií), se stalo na několik desítek let nejen pedagogickým domovem již několika generací studentů, ale i laboratoří unikátního pedagogického systému. Systému, jehož základy navazují na myšlenkový odkaz Makarenka, Korczaka a dona Bosca a které v 21. století přinášejí naději na to, že škola nemusí být nenáviděným místem a nutným zlem, ale společenstvím žáků a učitelů. Společenstvím, které má jasnou vizi a cíle, které jsou společně přijímány žáky i jejich pedagogy, komunitou, která žije spolu, nikoliv proti sobě a kde učení je přirozenou součástí života, nikoliv otravnou povinností.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Výchova jako dobrodružství - To se v té Přírodní škole učíte na stromech? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Výchova jako dobrodružství - To se v té Přírodní škole učíte na stromech?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Výchova jako dobrodružství - To se v té Přírodní škole učíte na stromech? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Výchova jako dobrodružství - To se v té Přírodní škole učíte na stromech? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Výchova jako dobrodružství - To se v té Přírodní škole učíte na stromech? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dítě a rodina / Výchova jako dobrodružství - To se v té Přírodní škole učíte na stromech?