Výchova k reprodukčnímu zdraví. Praktické náměty pro výuku Výchovy ke zdraví na 2. stupni

Kód: 8755371

Úplný název:

Výchova k reprodukčnímu zdraví. Praktické náměty pro výuku Výchovy ke zdraví na 2. stupni (kol.): Praktické námety pro výuku Výchova ke zdraví

Autor a popis:

RAABE, 86 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
276 Kč (345 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

V publikaci naleznete nejen inspiraci, ale i návod, jak nenásilně začlenit sexuální výchovu do výuky. Publikace obsahuje čtyři tematické celky, ve kterých se žáci seznámí se zásadami intimní hygieny, fyzickými a psychickými rozdíly mezi mužem a ženou, plánovaným rodičovstvím a s tím, jak je prezentována sexualita v médiích. Pomocí příběhů ze života varujete žáky před výskytem a riziky pohlavních onemocnění.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Výchova k reprodukčnímu zdraví. Praktické náměty pro výuku Výchovy ke zdraví na 2. stupni do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Výchova k reprodukčnímu zdraví. Praktické náměty pro výuku Výchovy ke zdraví na 2. stupni .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Výchova k reprodukčnímu zdraví. Praktické náměty pro výuku Výchovy ke zdraví na 2. stupni (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Výchova k reprodukčnímu zdraví. Praktické náměty pro výuku Výchovy ke zdraví na 2. stupni bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Výchova k reprodukčnímu zdraví. Praktické náměty pro výuku Výchovy ke zdraví na 2. stupni doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Výchova k reprodukčnímu zdraví. Praktické náměty pro výuku Výchovy ke zdraví na 2. stupni