Vychovatelství - Učebnice teoretických základů oboru

Kód: 2474248

Úplný název:

Vychovatelství - Učebnice teoretických základů oboru (Bendl Stanislav): Učebnice teoretických základů oboru

Autor a popis:

Bendl Stanislav, Grada, 312 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.2.2018 dopoledne. 
 

Tato publikace provede studenty i ostatní čtenáře teoretickými základy oboru VYCHOVATELSTVÍ. Obsahuje poznatky obecné a sociální pedagogiky, Filosofie výchovy, pedagogiky volného času, multikulturní výchovy, ale i učivo z oblasti sociální psychologie, speciální pedagogiky a teorie funkční gramotnosti. Vychovatelství je atraktivním, ale náročným povoláním, jež klade na své představitele stále nové požadavky a staví před ně nejrůznější výzvy. Zvládat je s profesionálním nadhledem znamená především přenášet poznatky pedagogických a psychologických věd do každodenní výchovné reality. Učit se myslet v pedagogických souvislostech, učit se těžit z pedagogické teorie i praxe, učit se být re?ektivním praktikem: to jsou cíle vysokoškolského vzdělávání vychovatelů. Na pomoc všem studentům oboru vychovatelství připravil sedmičlenný kolektiv vysokoškolských učitelů Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze tuto základní učebnici, která pokrývá podstatnou část pedagogicko-psychologických předmětů oboru.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vychovatelství - Učebnice teoretických základů oboru do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vychovatelství - Učebnice teoretických základů oboru .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vychovatelství - Učebnice teoretických základů oboru (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vychovatelství - Učebnice teoretických základů oboru bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vychovatelství - Učebnice teoretických základů oboru doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Vychovatelství - Učebnice teoretických základů oboru