Vyhledávání nadaných dětí v předškolním věku - Škála charakteristik nadání a její adaptace

Kód: 2475150

Úplný název:

Vyhledávání nadaných dětí v předškolním věku - Škála charakteristik nadání a její adaptace (Havigerová Jana Marie): škála charakteristik nadání a její adaptace na ceské podmínky

Autor a popis:

Havigerová Jana Marie, Grada, 88 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
127 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Cílem autorů je nejen nabídnout shrnutí všech dostupných poznatků, ale také poskytnout vhodný a ověřený nástroj, který je možné obratem použít pro vyhledávání nadaných předškoláků. Je tedy přínosem nejen pro teorii, ale i pro praxi. Řečeno v duchu motta knihy: poslouží jako asistence na cestě od daru přírody k naplnění osudu nadání našich dětí. Publikace je určena odborníkům v oblasti pedagogiky a psychologie, studentům těchto oborů, učitelům v mateřských školách i rodičům dětí, které projevují známky nadání.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vyhledávání nadaných dětí v předškolním věku - Škála charakteristik nadání a její adaptace do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vyhledávání nadaných dětí v předškolním věku - Škála charakteristik nadání a její adaptace.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vyhledávání nadaných dětí v předškolním věku - Škála charakteristik nadání a její adaptace (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vyhledávání nadaných dětí v předškolním věku - Škála charakteristik nadání a její adaptace bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vyhledávání nadaných dětí v předškolním věku - Škála charakteristik nadání a její adaptace doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Vyhledávání nadaných dětí v předškolním věku - Škála charakteristik nadání a její adaptace