Vyhlídka

Kód: 7303405

Úplný název:

Vyhlídka (Connelly Michael):

Autor a popis:

Connelly Michael, Domino, 210 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Na vyhlídce kousek od Mulholland Drive byla nalezena mrtvola. Zavražděný muž, identifikovaný jako doktor Stanley Kent, měl v zátylku dvě díry po kulce. Může Kentova poprava nějak souviset se skutečností, že ještě jako pracovník vědeckého ústavu měl přístup k radioaktivnímu cesiu?
Odpověď na tuto otázku hledá Harry Bosch, novopečený detektiv prestižního Speciálního oddělení vražd. Jeho podezření, že Kentova smrt může mít vážný dopad na bezpečnost státu, prudce vzroste se zjištěním, že krátce před vraždou bylo z nemocnice, kde se oběť podílela na výzkumu a léčbě rakoviny, odcizeno velké množství této nebezpečné látky.
Vše nasvědčuje tomu, že Kent byl jen součástí teroristického plánu na vyhlazení některého z velkých amerických měst. A právě v té chvíli se do případu vloží FBI, neboť ho pokládají za příliš důležitý, než aby ho mohl vyšetřovat obyčejný policajt z Los Angeles. Harry zažívá nejen obvyklé byrokratické tahanice a ústrky, ale také shledání se svou bývalou milenkou, federální agentkou Rachel Wallingovou. Podaří se mu dokázat, že nedůvěra není na místě? Dokáže uhájit svůj případ a dovést ho ke konečnému rozuzlení?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vyhlídka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vyhlídka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vyhlídka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vyhlídka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vyhlídka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi