Výhoda spokojenosti

Kód: 7263882

Úplný název:

Výhoda spokojenosti (Achor Shawn): Sedm principu pozitivní psychologie, které jsou hnací silou úspechu a výkonnosti v práci

Autor a popis:

Achor Shawn, Anag, 224 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
111 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Dosavadní názor na dosažení úspěchu je překonaný. Podle tradičního pojetí platí, že pracujeme-li tvrdě, budeme spokojenější, a jsme-li spokojenější, budeme šťastní. Pokud si najdeme skvělou práci, budeme povýšeni, shodíme pár kil, přijde štěstí.

Objevte podstatu spokojenosti!
Podle posledních objevů v oboru pozitivní psychologie je však toto pojetí zastaralé. Spokojenost podporuje úspěch, ne naopak. Jsme-li pozitivní, naše mysl je tvořivější, plná energie, pružná a jsme také produktivnější v práci. Není to pouze vyprázdněná mantra. Tento objev byl několikrát potvrzen výzkumy v oblasti psychologie, neurologie či managementu a také různými organizacemi po celém světě.

Přeprogramujte svůj mozek a vydejte se vstříc spokojenosti
Autor této knihy – Shawn Achor, který strávil více než deset let výzkumem a výukou na Harvardu, provedl svůj vlastní výzkum, aby tento překonaný názor vyvrátil. Na příbězích a příkladech ze života tisíců spokojených a úspěšných lidí „Šťastných 500“ ve 42 státech vysvětluje, jak můžeme svůj mozek přeprogramovat, abychom byli pozitivnější a tím pádem i spokojenější v práci. Formuloval sedm principů, které vyzkoušel jak v učebnách, tak v zasedacích síních, a dokazuje nám, že můžeme zužitkovat svou výhodu spokojenosti k vylepšení svého výkonu a maximalizaci vlastního potenciálu. Mezi principy nastiňuje:

•tetris efekt – jak vycvičit mozek, aby rozpoznal různá řešení a mohl vidět a uchopit různé možnosti, kamkoliv se podívá,
•postup Zorro – jak zaměřit svou snahu na menší, snadno dosažitelné úspěchy a postupně dosáhnout větších a větších cílů,
•společenská investice – jak sklízet podíly na zisku tím, že investujete do jednoho z nejlepších předpokladů pro úspěch a spokojenost – do vaší sociální sítě, která vás bude podporovat.

Je Výhoda spokojenosti tou pravou knihou pro Vás?
Kniha, kterou by si měl přečíst každý, kdo se snaží uspět ve světě, v němž jsme zahlcení prací, stresem a negativní energií. Výhoda spokojenosti nespočívá jen v tom, jak se stát spokojenějšími v práci, je také o tom, jak získat výhody spokojenějšího a pozitivnějšího nastavení mysli a jak dosáhnout něčeho mimořádného jak v zaměstnání, tak v osobním životě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Výhoda spokojenosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Výhoda spokojenosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Výhoda spokojenosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Výhoda spokojenosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Výhoda spokojenosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti