Vykoupení z věznice Shawshank - mediabook - limitovaná edice DVD

Kód: 65361260

Úplný název:

Vykoupení z věznice Shawshank - mediabook - limitovaná edice DVD (kol.):

Autor a popis:

Kol., , 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
265 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Mladý bankéř Andy Dufresne (Tim Robbins) je v roce 1947 odsouzen za vraždu své ženy a jejího milence. Přesto, že tento čin popírá, čeká na něj dvojnásobný doživotní trest v obávané věznici Shawshank. Andy se snaží přizpůsobit vězeňskému životu a po krušných začátcích se sblíží s Redem (Morgan Freeman), jenž si tu odpykává svůj doživotní trest už dvacet let. Sílu, jak přežít zdejší peklo, Andy nachází v tajném snu a skryté naději na svobodu… Film získal mnoho ocenění filmové kritiky a díky svému hluboce humánnímu poselství, skvělým hereckým výkonům a působivému zpracování byl 7 x nominován na Oscara - za nejlepší film, herce v hlavní roli (Morgan Freeman), nejlepší scénář, kameru, hudbu, střih a zvuk.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vykoupení z věznice Shawshank - mediabook - limitovaná edice DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vykoupení z věznice Shawshank - mediabook - limitovaná edice DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vykoupení z věznice Shawshank - mediabook - limitovaná edice DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vykoupení z věznice Shawshank - mediabook - limitovaná edice DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vykoupení z věznice Shawshank - mediabook - limitovaná edice DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Vykoupení z věznice Shawshank - mediabook - limitovaná edice DVD