Vykuřovadla. Dech draka. 72 rostlinných portrétů: etnobotanika, rituální a praktické využi

Kód: 9057668

Úplný název:

Vykuřovadla. Dech draka. 72 rostlinných portrétů: etnobotanika, rituální a praktické využi (Rätsch Christian):

Autor a popis:

Rätsch Christian, Kořeny, 216 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
579 Kč (790 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Již před desítkami tisíci lety lidé objevili fascinující moc vykuřování. Poznali, že mnoho různých rostlinných produktů, ať už to jsou byliny, větve jehličnatých stromů, pryskyřicí nasáklé dřevo, mají nejenom různou vůni, ale také různé účinky na jejich psychiku, že dovedou dokonce ovlivňovat jejich zdraví, dokáží vyléčit nemoci. Od této chvíle se datuje počátek pradávné tradice, která se rozvinula v úžasné umění práce s vykuřovadly, umění, na které naše moderní civilizace poněkud pozapomněla, ale které se s potřebou (současného člověka) návratu k přírodě, návratu k víře, stává znova aktuální.

Autor knihy, Christian Rätsch, etnolog, etnobotanik a etnofarmakolog, se vykuřovadlům v této bohatě ilustrované knize věnuje z hlediska botaniky, historie, tradic a rituálů, i farmakologie.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vykuřovadla. Dech draka. 72 rostlinných portrétů: etnobotanika, rituální a praktické využi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vykuřovadla. Dech draka. 72 rostlinných portrétů: etnobotanika, rituální a praktické využi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vykuřovadla. Dech draka. 72 rostlinných portrétů: etnobotanika, rituální a praktické využi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vykuřovadla. Dech draka. 72 rostlinných portrétů: etnobotanika, rituální a praktické využi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vykuřovadla. Dech draka. 72 rostlinných portrétů: etnobotanika, rituální a praktické využi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Vykuřovadla. Dech draka. 72 rostlinných portrétů: etnobotanika, rituální a praktické využi