Vynikněte! (47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou)

Kód: 87981150

Úplný název:

Vynikněte! (47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou) (kol.):

Autor a popis:

Kol., Zoner Press, 200 stran, jazyk - 19, 2016

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
176 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Vynikající společnosti dennodenně podnikají kroky a prosazují standardy, aby si udržely zákazníky, zvýšily tržby i podíl na trhu a budovaly si dobrou pověst. Všichni v těchto společnostech se drží hodnot a konají kroky, ať už individuálně či kolektivně, které nejsou vždy lehké ani zřejmé, ale zato nepřekonatelně účinné.

John Miller nám v této moudré a přístupně napsané knize díky své oddanosti zásadám osobní odpovědnosti a na základě silných a pravdivých příběhů těch nejlepších společností předkládá zásady a způsoby chování, které tyto společnosti odlišují od průměrných, a nabízí čtenářům cestu, jak tyto principy uplatnit v jejich vlastní práci.

Díky trefným a vždy stejně podnětným příspěvkům je kniha Vynikněte! současně příručkou, rádcem i zdrojem inspirace. Je plná praktických nápadů, které jednotlivci i týmy od zasedacích místností až po sklad mohou a měli by využívat každý den a pomoci tak vytvořit uznávanou společnost, se kterou budou spokojení jak zákazníci, tak akcionáři.

John G. Miller je absolventem Cornellovy univerzity a zakladatelem poradenské společnosti QBQ. Pracoval se stovkami firem z žebříčku Fortune 500, vládních i nevládních organizací a s tisícovkami lidí, kterým pomáhal udělat z osobní odpovědnosti klíčovou dovednost, a tím vyniknout nad ostatními. John Miller, známý z americké celostátní televize a rádia, je autorem bestsellerů OSO! Opravdu správná otázka a Flipping the Switch: Five Keys to Success at Work and in Life (Otočte vypínačem! 5 klíčů k úspěchu v práci i životě). S manželkou Karen a sedmi dětmi žije v Denveru.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vynikněte! (47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vynikněte! (47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vynikněte! (47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vynikněte! (47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vynikněte! (47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Rozvoj osobnosti / Vynikněte! (47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou)