Vypravěč

Kód: 8764234

Úplný název:

Vypravěč (Ziegler Pavel):

Autor a popis:

Ziegler Pavel, Keltner Publishing, 264 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
193 Kč (270 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Otázky – Kniha Pavel Ziegler – Vypravěč je archivem různorodých otázek a dopovědí položených v rozhovorech pro časopisy v české a slovenské republice. Autor odpovídá jednotlivým redaktorům Milanu Vidlákovi, Janě Šlégrové, Kataríně Koledzaiové a Kateřině Schleifer na velké množství témat.
Odpovědi – V knize zaznívá pestrá škála tónů, které mohou rozechvět skrytě navázané struny čtenáře. Uslyší-li čtenář jedinečný tón, rozezní se přímo nebeská melodie v celém stvoření. V knize Pavel Ziegler – Vypravěč odehrává se nejeden příběh, který ve vědomí čtenáře může vysvitnout jako maják pro další cestu.
Symbolika – Plány jsou již nakresleny, je jen na čtenáři jak se v plánech vyzná. Některé obrazce nebudou ihned zřejmé, je třeba koloběhu, aby se odkryla geometrie stvořeného. Autor v knize Pavel Ziegler – Vypravěč mimo jiné popisuje plány Zimního slunovratu, Vánoc, Velikonoc i cyklistického areálu při jízdě životem.
Mysterium – Nic není skryto, aby nemohlo být odhaleno. Je úkolem autorovým osvětlovat tajemství. Nakolik se mu osvětlování v knize Pavel Ziegler – Vypravěč podařilo, zváží čtenář sám, neb každé oko si nejprve musí na světlo přivyknout. V knize jsou mysteria pohádek, příběhů i systémů vystaveny doslova na jevišti pro oko diváka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vypravěč do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vypravěč.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vypravěč (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vypravěč bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vypravěč doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti