Vyšíváme květiny - Téměř 50 okouzlujících vzorů a navíc 20 návrhů na jejich skvělé uplatně

Kód: 7529127

Úplný název:

Vyšíváme květiny - Téměř 50 okouzlujících vzorů a navíc 20 návrhů na jejich skvělé uplatně (Sugashima Yuki):

Autor a popis:

Sugashima Yuki, Slovart, 128 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Tato nádherná kniha je plná jemných, elegantních a dekorativních vyšívacích vzorů, které doprovází kolekce dvaceti návrhů, jak je můžete využít a kombinovat. Potěšte se překrásnými aranžmá vyšitých motivů - od fialek, slunečnic, aster a tulipánů po čmeláčky, berušky a vážky - vytvořených běžnou, plastickou i korálkovou výšivkou. Začátečnicím kniha nabízí rychlokurz vyšívacích technik, zkušenější ocení rozmanitost pečlivě rozkreslených vzorů. Dvacítku návrhů doprovázejí podrobné pracovní postupy a šablony ve skutečné velikosti. Najdete mezi nimi například brož, peněženku, potah na polštář, klíčenku a další předměty, které uplatníte jako dárky, nebo si je ponecháte pro vlastní potěšení. S knihou přinášející téměř nekonečné možnosti variací vydržíte u vyšívání po celý rok.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vyšíváme květiny - Téměř 50 okouzlujících vzorů a navíc 20 návrhů na jejich skvělé uplatně do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vyšíváme květiny - Téměř 50 okouzlujících vzorů a navíc 20 návrhů na jejich skvělé uplatně.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vyšíváme květiny - Téměř 50 okouzlujících vzorů a navíc 20 návrhů na jejich skvělé uplatně (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vyšíváme květiny - Téměř 50 okouzlujících vzorů a navíc 20 návrhů na jejich skvělé uplatně bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vyšíváme květiny - Téměř 50 okouzlujících vzorů a navíc 20 návrhů na jejich skvělé uplatně doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / Vyšíváme květiny - Téměř 50 okouzlujících vzorů a navíc 20 návrhů na jejich skvělé uplatně