Vyšívání pro radost - Více než 30 krásných nápadů na šití a vyšívání

Kód: 2561393

Úplný název:

Vyšívání pro radost - Více než 30 krásných nápadů na šití a vyšívání (Leech Christine):

Autor a popis:

Leech Christine, Svojtka&Co., 128 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Tato kniha obsahuje 16 módních návrhů na nejrůznější stylové předměty, počínaje měkoučkými polštáři přes jednoduché kapsáře až po krásné a módní tašky. Najdete v ní velké množství báječných a mnohostranně využitelných vzorů vyšívání, kterými můžete ozdobit jakýkoli svůj výrobek, s přesnými návody na každý použitý steh. S trochou nápaditosti lze jednotlivé návrhy mezi sebou kombinovat a použité nápady nově spojovat, čímž získáváte nekonečné množství různých variací. Tato příručka je prostě bohatým a vynalézavým zdrojem inspirace, který se vám stane nepostradatelným a neodolatelným průvodcem při vyšívání. Každý si v ní jistě vybere něco pro sebe. Můžete vyšívat 5 minut nebo 5 dní, a přesto budete mít stále co tvořit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vyšívání pro radost - Více než 30 krásných nápadů na šití a vyšívání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vyšívání pro radost - Více než 30 krásných nápadů na šití a vyšívání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vyšívání pro radost - Více než 30 krásných nápadů na šití a vyšívání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vyšívání pro radost - Více než 30 krásných nápadů na šití a vyšívání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vyšívání pro radost - Více než 30 krásných nápadů na šití a vyšívání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro ženy

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro ženy / Vyšívání pro radost - Více než 30 krásných nápadů na šití a vyšívání