Vytvořte si vlastní značku - Proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní produkt

Kód: 7370295

Úplný název:

Vytvořte si vlastní značku - Proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní produkt (Purkiss John, Royston-Lee David):

Autor a popis:

Purkiss John, Royston-Lee David, Synergie, 198 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
103 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.2.2018 dopoledne. 
 

Abyste uměli dobře „prodat“ své dovednosti je potřeba, abyste věděli, co vám jde nejlépe a v čem jste jedineční. Nejde jen o to vydělávat velké peníze, ale především o to, jak se cítit dobře při vykonávání zaměstnání, které vám skutečně sedí. Zkrátka o to, abyste byli pro sebe i své obchodní partnery či zaměstnavatele dobrou značkou. Klíčem k vytvoření vlastní značky je znát sám sebe. Tato kniha vám poskytne hlubší porozumění tomu, kdo vlastně jste a co umíte nejlépe. Svět se totiž mění, šíří se kariérní portfolia, která se stala novým trendem, loajalita ustoupila a není možné očekávat, že vám zajistí stálé zaměstnání. Základem se stalo osobní nasazení. Už nestačí být dobrý v tom, co člověk dělá. Musíte umět sami sebe prodat. Pokud si vytvoříte silnou osobní značku, zaměstnavatel vás bude dobře platit v naději, že zůstanete. Člověk je ale nucen měnit zaměstnání častěji než dřív. Proto je dobré zanechávat svou vlastní stopu. Někdo vás třeba vyhodí, ale bude vás chtít získat někdo jiný. Je mnohem lepší být zaměstnatelným než zaměstnaným.

Nahlédnout do Vytvořte si vlastní značku - Proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní produkt Nahlédnout do Vytvořte si vlastní značku - Proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní produkt

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vytvořte si vlastní značku - Proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní produkt do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vytvořte si vlastní značku - Proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní produkt .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vytvořte si vlastní značku - Proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní produkt (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vytvořte si vlastní značku - Proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní produkt bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vytvořte si vlastní značku - Proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní produkt doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Vytvořte si vlastní značku - Proměňte své jedinečné nadání v úspěšný obchodní produkt