Vyučování Bílé tygřice - Sexuální tajemství taoistické mistryně

Kód: 7205172

Úplný název:

Vyučování Bílé tygřice - Sexuální tajemství taoistické mistryně (Lai Hsi): Sexuální tajemství taoistické mistryne

Autor a popis:

Lai Hsi, Pragma, 308 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
144 Kč (180 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

Bílá Tygřice je žena, která provádí sexuální a duchovní cvičení, aby si zachovala krásu a mladistvý vzhled, realizovala svůj ženský potenciál a dosáhla nesmrtelnosti. V této knize jsou poprvé odhalena tajemství zasvěcených Bílých Tygřic, která téměř vymizela ze světa. Pod vedením paní Lin, hlavy významné tradice Bílé Tygřice, která dodnes existuje na Tchaj-wanu, Hsi Lai prostudoval a zaznamenal tato učení, aby se zachovala pro budoucí generace.
Většina taoistických textů o alchymii, meditaci a sexualitě je určena pro muže. Tato kniha nám prezentuje poznatky, které se soustředí na ženy. Překlad starých učení z Příručky Bílé Tygřice, staré 3000 let, vysvětlují techniky absorpce mužské sexuální energie, zvyšování intenzity orgasmu a obnovování krásy a mladistvého vzhledu. Učení Bílé Tygřice vede k taoistické kultivaci sexuální energie (Ťing), vitální energie (čchi) a vědomí (šen) - tří pokladů taoismu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vyučování Bílé tygřice - Sexuální tajemství taoistické mistryně do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vyučování Bílé tygřice - Sexuální tajemství taoistické mistryně.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vyučování Bílé tygřice - Sexuální tajemství taoistické mistryně (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vyučování Bílé tygřice - Sexuální tajemství taoistické mistryně bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vyučování Bílé tygřice - Sexuální tajemství taoistické mistryně doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Vyučování Bílé tygřice - Sexuální tajemství taoistické mistryně