Vyučujeme jógu

Kód: 2640190

Úplný název:

Vyučujeme jógu (Stephens Mark): Nezbytné základy a techniky

Autor a popis:

Stephens Mark, CPress, 352 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
396 Kč (549 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

V této nejuznávanější učebnici jógy na světě a komplexním průvodci pro instruktory naleznete nezbytné základy a techniky, praktické a podrobné informace o vyučovacích metodách, principech řazení ásan, základní informace o 108 pozicích (ásanách), techniky pro vyučování meditace a dýchání (pránájámy), filozofii jógy, historii vyučovacích technik a metodik, téměř 200 instruktážních fotografií a mnoho dalších potřebných informací.

 Autor Mark Stephens, uznávaný učitel jógy a školitel učitelů vás provede procesem utváření a ukotvování se v učitelské profesi. Tato učebnice by neměla chybět v knihovně žádného budoucího učitele, školitele, nadšeného jogína či náročného studenta.

 „Mark Stephens, učitel učitelů, vytvořil obsáhlého a inspirativního průvodce pro mnoho oddaných studentů a učitelů jógy. Na stránkách této knihy nám nabízí ovoce své precizní práce, svůj vhled a porozumění tomu, co je v józe skutečně důležité. Tato kniha, jež je plná nápadů, jak objevit skutečnou podstatu ásan, jemně ale pevně uchopujíc mytologii, skvěle propojuje původní tradici se soudobým věděním. Neměla by chybět v knihovně žádného nadšeného jógína. - Sally Kempton, sloupkařka rubriky „Wisdom“ v časopisu Yoga Journal a autorka knihy The Heart of Meditation: Pathways to a Deeper Experience

Nahlédnout do Vyučujeme jógu Nahlédnout do Vyučujeme jógu

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vyučujeme jógu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vyučujeme jógu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vyučujeme jógu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vyučujeme jógu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vyučujeme jógu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Vyučujeme jógu