Využij svůj krátký pozemský čas pro krásnou nekonečnost

Kód: 9050181

Úplný název:

Využij svůj krátký pozemský čas pro krásnou nekonečnost (Weidner Gisela):

Autor a popis:

Weidner Gisela, Carolus, 92 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
157 Kč (207 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.3.2018 dopoledne. 
 

G. Weidner vydala tuto knihu jako 99letá s pomocí duchovního světa. Rok nato zemřela a několik týdnů poté radostně vzkázala, že se vyplatí žít v souladu s věčnými i konečnými vesmírnými zákony. Ona samotná je tedy dokladem správnosti této knihy.

„Nechceš-li se učit dobrovolně, budeš se učit bolavým prožitkem. Zažiješ karmické dopady vlastních nedobrých skutků minulých životů, neboť toto jsou znaky hrubohmotné vývojové pozemské periody. Utrpení je nejnižší škola života a my jí máme odrůst. Můžeme ale také studovat duchovní pravdy, pracovat na svých vlastnostech a kontrolovat své myšlenky, pocity a činy. Přijmout to, že jsme víc než hmotné tělo, že domov máme jinde a po odložení hmotného těla se do něho vrátíme. Většinou tam ale litujeme, že jsme nevyužili potenciál, se kterým jsme se inkarnovali, ani servis, který jsme měli ku pomoci. Poznat, že vyšší jemnohmotné bytosti předávají inspirující myšlenky, zatímco nižší toho schopny nejsou nebo že zájem o plytké aktivity přitahuje negativní bytosti či že existuje možnost si zlehčit karmu.
V textu se dočtete, kdo je to zdivočelý člověk, že na Zemi že je velký vývojový rozptyl mezi lidmi a další potřebné informace. Ty vám umožní porozumět situacím kolem sebe.

Texty nabízené v této knize jsou předané vysokými duchovními učiteli z mentálních oblastí duchovních světů – mají potřebný nadhled nad příčinami katastrof na Zemi. Předkládaná kniha také nabídne, jak čistit všechna svá těla. Kniha je zajímavá tím, že čtenář nahlédne i do vedlejších důsledků přijímání těchto informací – věděli jste, že posluchači jsou při něm uzdravování duchovními lékaři, že se pomáhá těm, kteří nerozumí situaci po své „smrti?“
Jedná se o silná sdělení hlubokého duchovního významu, překládaný text je živý a osloví i při náhodném otevření knihy. Se správným přístupem k takovému textu – prosbě o pochopení, lze nacítit informací podstatně víc, než se na první pohled zdá. A ještě se při tom energeticky posílit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Využij svůj krátký pozemský čas pro krásnou nekonečnost do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Využij svůj krátký pozemský čas pro krásnou nekonečnost.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Využij svůj krátký pozemský čas pro krásnou nekonečnost (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Využij svůj krátký pozemský čas pro krásnou nekonečnost bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Využij svůj krátký pozemský čas pro krásnou nekonečnost doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Spirituální literatura

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Spirituální literatura / Využij svůj krátký pozemský čas pro krásnou nekonečnost