Vývojový vztah fonematického povědomí a znalosti písmen

Kód: 7476093

Úplný název:

Vývojový vztah fonematického povědomí a znalosti písmen (Málková Seidlová Gabriela):

Autor a popis:

Málková Seidlová Gabriela, Togga, 180 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
133 Kč (180 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha nabízí přehledně zpracované poznatky o vývojovém vztahu fonematického povědomí (dovednost vědomé a pohotové manipulace se slovy na úrovni fonémů)a znalosti písmen, tedy dovedností odborníky považovanými za klíčové předpoklady rozvoje počátečního čtení.
Čtenář se v knize seznámí se současnými poznatky o vývojovému vztahu obou dovedností a nahlédne je jako předmět cílené intervence v předškolních vzdělávacích zařízeních. Autorka diskutuje význam výzkumy podložené praxe, metodologické otázky intervenčních studií a poskytuje cenný materiál z oblasti diagnostiky předčtenářských dovedností. Především ale detailně představuje studii herně pojatého tréninku fonematického povědomí a znalosti písmen v mateřských školách, poskytuje modely jeho realizace a přináší poznatky o přínosech těchto aktivit pro rozvoj předčtenářských i velmi raných čtenářských dovedností děti ve věku před nástupem do ZŠ.
Kniha je určena odborníkům i studentům z řad psychologů, pedagogů, speciálních pedagogů logopedů, učitelů mateřských škol, ale i rodičům dětí předškolního věku, které zajímá problematika vzdělávacích pro-čtenářsky zaměřených intervencí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vývojový vztah fonematického povědomí a znalosti písmen do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vývojový vztah fonematického povědomí a znalosti písmen.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vývojový vztah fonematického povědomí a znalosti písmen (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vývojový vztah fonematického povědomí a znalosti písmen bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vývojový vztah fonematického povědomí a znalosti písmen doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dítě a rodina / Vývojový vztah fonematického povědomí a znalosti písmen