Výživa a intuice

Kód: 7336901

Úplný název:

Výživa a intuice (kol.): Jak zlepšit svou intuici správnou výživou

Autor a popis:

Kol., Fontána, 248 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
255 Kč (358 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.3.2018 dopoledne. 
 

Jak zlepšit svou intuici správnou výživou.
Nyní se můžete dozvědět, které potraviny a nápoje nastartují vaše přirozené intuitivní schopnosti a podpoří fyzické zdraví! Doreen Virtue a Robert Reeves se s vámi podělí o praktické způsoby, které posílí vaše duchovní nadání prostě jen tím, že učiníte drobné změny a posuny ve stravování. Dočtete se, jak kontrolovat svou životní energii v rámci denních jídel, nápojů a návyků, aby vaše snahy o intuici a vyjádření dostaly ten správný náboj.
V této praktické knize Doreen a Robert kombinují dobré stravovací návyky s energizujícími duchovními technikami, aby dosáhli maxima v souladu s Bohem a anděly. V knize objevíte: jak intuice funguje na energetické a fyziologické rovině a jak fungují čakry a endokrinní systém v souvislosti s jasnovidectvím, jasnoslyšením, jasným myšlením a empatií. Co přesně jíst a pít, abyste vzdali čest své jedinečnosti a zbystřili své duchovní smysly (s pomocí receptů na smoothie, svačinky a další, díky nimž otevřete své komunikační kanály pro intuici). Duchovní využití konkrétních bylin a výživových doplňků. Popis zvláštních a jedinečných vibrací pro každý den v týdnu (a proč zahájení diety v pondělí funguje jen málokdy).
Výživa a intuice vám nabízí celou řadu nástrojů, díky nimž dokážete aktivovat své duchovní i léčitelské schopnosti. Když si vědomě upravíte stravovací návyky, budete jasně vnímat veškerá poselství a rady z nebes i od svého Vyššího já!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Výživa a intuice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Výživa a intuice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Výživa a intuice (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Výživa a intuice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Výživa a intuice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Výživa a intuice