Vzestup a pád Sparťanů 2. - Zničující válka - DVD digipack

Kód: 5220930

Úplný název:

Vzestup a pád Sparťanů 2. - Zničující válka - DVD digipack (kol.):

Autor a popis:

Filmexport, 0 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
88 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Ve své době vzbuzovali obdiv i strach. Tito starověcí válečníci vynalezli kromě výcvikových táborů, frontálního útoku a systému bezplatného vzdělávání i životní styl a výchovu, které se podle nich nazývají dodnes. V 5. století před naším se celé Řecko sjednotilo proti jedinému nepříteli - Persii. Po porážce perské armády však spojenectví Sparty a Athén zhatila jejich touha po rozšiřování svého mocenského vlivu. Zatímco Athéňané ovládli moře, na souši byli neporazitelní Sparťané. Mezi oběma městskými státy se schylovalo k válce. Peloponéská válka trvala dlouhých 27 let a změnila prapodstatu demokracie. Tento díl dokumentu se zaměřuje na zničující dopad peloponéské války a na pád starověké Sparty. originální název: The Rise and Fall of Spartans: Tides of War délka: 91 min. barva: barevný rok výroby: 2002 studio: A&E Television Networks, LLC. země původu: USA obraz: 4:3 PAL, region 2 zvuk: Dolby Digital 2.0 jazyková verze: česká, anglická typ nosiče: DVD-5, digipack
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vzestup a pád Sparťanů 2. - Zničující válka - DVD digipack do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vzestup a pád Sparťanů 2. - Zničující válka - DVD digipack.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vzestup a pád Sparťanů 2. - Zničující válka - DVD digipack (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vzestup a pád Sparťanů 2. - Zničující válka - DVD digipack bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vzestup a pád Sparťanů 2. - Zničující válka - DVD digipack doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Vzestup a pád Sparťanů 2. - Zničující válka - DVD digipack