Vznik a pád třetí říše - Historie hitlerovského Německa - 2. vydání

Kód: 2061078

Úplný název:

Vznik a pád třetí říše - Historie hitlerovského Německa - 2. vydání (Shirer William L.): Historie Hitlerovského Nemecka

Autor a popis:

Shirer William L., NAŠE VOJSKO, 252 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
223 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Vznik a pád Třetí říše Williama L. Shirera představuje klasické dějiny nacistického Německa. Hitlerův režim a jeho vlastní život nalezly svůj epilog uprostřed ohořelých rozvalin Berlína dvanáct let poté, kdy přišel k moci. V tomto krátkém období zlověstný Hitlerův duch a ideologie zbavená morálky odlidštila mnoho Němců a roznítila strašlivý konflikt druhé světové války.
William L. Shirer měl výjimečné postavení, odkud mohl pozorovat nacistické Německo. Jako dopisovatel v Berlíně byl svědkem mnoha událostí, jež sám popsal. Slyšel projevy Hitlera v Říšském sněmu v den zahájení války a referoval o sílícím pronásledování německých Židů. Po válce se zúčastnil norimberských procesů a získal zvláštní souhlas nahlédnout do všech přejatých německých dokumentů. Pro Vznik a pád Třetí říše spojuje v sobě důkladnost pohledu vynikajícího reportéra se směrodatnými studiemi talentovaného historika.
Již první vydání knihy Vznik a pád Třetí říše se stalo mezinárodním bestsellerem. Význam této dokonalé zprávy Williama L. Shirera vydané ve zkrácené verzi, zdůrazňuje a doplňuje téměř 400 pečlivě vybraných fotografií. Bohatství dokumentárního materiálu zvyšuje hodnotu knihy jako základní četby všech, kteří jsou fascinování touto neklidnou dobou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vznik a pád třetí říše - Historie hitlerovského Německa - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vznik a pád třetí říše - Historie hitlerovského Německa - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vznik a pád třetí říše - Historie hitlerovského Německa - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vznik a pád třetí říše - Historie hitlerovského Německa - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vznik a pád třetí říše - Historie hitlerovského Německa - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Vznik a pád třetí říše - Historie hitlerovského Německa - 2. vydání