Vzory podání a úkonů v řízení o přestupcích s vysvětlivkami

Kód: 7502140

Úplný název:

Vzory podání a úkonů v řízení o přestupcích s vysvětlivkami (Ocelák Ladislav, Mates Pavel, Kučerová Helena, Horzinková Eva):

Autor a popis:

Ocelák Ladislav, Mates Pavel, Kučerová Helena, Horzinková Eva, Leges, 288 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
352 Kč (450 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha obsahuje vzory pro řízení o přestupcích od jeho zahájení po soudní přezkum. Vzory vychází ze zákona o přestupcích, správního řádu a soudního řádu správního.

Jedná se jak o vzory podání adresovaných správním orgánům, případně správnímu soudu, tak o vzory rozhodnutí správních orgánů v rámci přestupkové agendy, včetně veřejnoprávní smlouvy o přenesení působnosti.

Každý vzor je doplněn vysvětlivkami, které jej zasazují do kontextu a informují o souvislostech, např. poplatcích, lhůtách či osobách účastníků.

Cílem publikace je pomoci správním orgánům řešit každodenní problémy, se kterými se při projednávání přestupků potýkají, a zorientovat se v problematice přestupkového práva procesního všem, kteří se o tuto oblast zajímají.

Autoři jsou odborníci v oblasti správního práva, pracující v legislativě a ve státní správě, kteří se problematikou přestupků dlouhodobě zabývají jak teoreticky, tak prakticky.

Vzory v textovém formátu lze po zadání jedinečného kódu stáhnout z webových stránek www.premie.bonusleges.cz a libovolně upravovat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vzory podání a úkonů v řízení o přestupcích s vysvětlivkami do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vzory podání a úkonů v řízení o přestupcích s vysvětlivkami.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vzory podání a úkonů v řízení o přestupcích s vysvětlivkami (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vzory podání a úkonů v řízení o přestupcích s vysvětlivkami bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vzory podání a úkonů v řízení o přestupcích s vysvětlivkami doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Vzory podání a úkonů v řízení o přestupcích s vysvětlivkami