Vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů - V obč. soudním řízení a v soudním řízení spr

Kód: 7502033

Úplný název:

Vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů - V obč. soudním řízení a v soudním řízení spr (Škárová Marta):

Autor a popis:

Škárová Marta, Leges, 832 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
948 Kč (1 090 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace ve 4. vydání reaguje na rozsáhlé změny, které přinesl nový občanský zákoník, na související novelizaci občanského soudního řádu a na zcela nový zákon o zvláštních řízeních soudních (č. 292/2013 Sb.).

Prakticky zaměřený text přináší typické vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů ve věcech občanskoprávních, správních, rodinných včetně péče o nezletilé, pracovních, obchodních, dědických, exekučních, insolvenčních, vkladu práva do katastru, směnek a šeků, úschovy a umoření listin. Jedná se o soudní rozhodnutí včetně rozsudků a usnesení ve věci samé, usnesení procesní povahy a o úkony soudů, např. vyrozumění či potvrzení. Každý ze vzorů obsahuje výrok a schéma odůvodnění a pro snazší aplikaci autoři připojili vysvětlující poznámky.

Cílem práce rozsáhlého autorského kolektivu je, aby se publikace stala účinnou metodickou pomůckou pro práci soudců, vyšších soudních úředníků a pracovníků soudních kanceláří při praktickém výkonu jejich funkcí. Při formulaci konkrétních procesních návrhů vůči soudům bude rovněž pomocníkem pro advokáty, notáře a účastníky soudního řízení.
Elektronickou podobu vzorů je opět možné stahnout a editovat dle potřeb čtenáře a to díky jedinečnému kódu, který je vložen v knize.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů - V obč. soudním řízení a v soudním řízení spr do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů - V obč. soudním řízení a v soudním řízení spr.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů - V obč. soudním řízení a v soudním řízení spr (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů - V obč. soudním řízení a v soudním řízení spr bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů - V obč. soudním řízení a v soudním řízení spr doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Vzory rozhodnutí a úkonů soudů všech stupňů - V obč. soudním řízení a v soudním řízení spr