Vzory smluv a podání + CD

Kód: 7201742

Úplný název:

Vzory smluv a podání + CD (kol.):

Autor a popis:

Kol., LINDE, 1240 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
252 Kč (300 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dvanácté, aktualizované a doplněné vydání Vzorů smluv a podání odráží změny, k nimž došlo v našem právu od poloviny roku 2007, kdy bylo datováno předchozí, jedenácté vydání, do listopadu 2008. Zejména se to týká nového insolvenčního zákona, ale též obchodního zákoníku, zákoníku práce, správního práva, předpisů týkajících se katastru nemovitostí apod. Základem je samozřejmě právo občanské, včetně procesních vzorů, a právo rodinné a pracovní.
Vzory se týkají hlavně typických situací, s nimiž se čtenář může setkat, ale i některých nikoli běžných případů, které je však dobré znát. Hledání ve vzorech je jednoduché díky podrobnému obsahu a věcnému rejstříku.
V knize nejsou zařazeny vzory podání, které jsou k dispozici v podobě předepsaných úředních formulářů, jako například ve stavebním řízení a u zápisů do obchodního rejstříku.
Současně s knihou si čtenář tradičně zakoupí i elektronickou verzi na CD, kde jsou texty uloženy ve formátu PDF a DOC, vyžadující minimální konfiguraci PC + Windows 95 nebo vyšší. Protože cenově se přiložené CD projevuje jen minimálně, věříme, že čtenáři současné knižní i elektronické vydání publikace ocení. Podle ankety, kterou jsme při posledním vydání uspořádali, většina čtenářů pracuje s oběma verzemi, knižní i elektronickou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vzory smluv a podání + CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vzory smluv a podání + CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vzory smluv a podání + CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vzory smluv a podání + CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vzory smluv a podání + CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ekonomika

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Ekonomika / Vzory smluv a podání + CD