Vzpomínky na nebe - Co si děti pamatují z doby před narozením

Kód: 7349601

Úplný název:

Vzpomínky na nebe - Co si děti pamatují z doby před narozením (Dyer Wayne W., Garnes Dee): Co si deti pamatují z doby pred narozením

Autor a popis:

Dyer Wayne W., Garnes Dee,, Pragma, 232 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
176 Kč (220 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Autoři Wayne Dyer a Dee Garnes často mluví o skutečnosti, že ti, kteří ví o Bohu nejvíce, jsou právě těmi, kteří ještě nedávno byli v jeho náručí: naše miminka a batolata. Děti z celého světa v této knize vypráví o svých rozhovorech s Bohem, o zesnulých členech rodiny, které poznaly v duchovní říši, podávají svědectví, že si sami spolu vybíraly své rodiče i okamžik, kdy přijdou na zem. Výmluvně a trefně popisují druh Boží lásky, která existuje za tímto fyzickým světem.

Tato fascinující kniha nás všechny vyzývá, nikoli pouze rodiče, abychom začali aktivněji komunikovat s novými návštěvníky naší planety a poznali, že naše pozemská zkušenost má mnohem větší možnosti než jsou ty, které vnímáme skrze našich pět smyslů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vzpomínky na nebe - Co si děti pamatují z doby před narozením do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vzpomínky na nebe - Co si děti pamatují z doby před narozením.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vzpomínky na nebe - Co si děti pamatují z doby před narozením (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vzpomínky na nebe - Co si děti pamatují z doby před narozením bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vzpomínky na nebe - Co si děti pamatují z doby před narozením doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Vzpomínky na nebe - Co si děti pamatují z doby před narozením