WHOLE30 – průvodce zdravotním restartem, který vám přinese svobodu v jídle

Kód: 8727076

Úplný název:

WHOLE30 – průvodce zdravotním restartem, který vám přinese svobodu v jídle (Kol):

Autor a popis:

Kol, Jan Melvil publishing, 432 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
425 Kč (599 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.3.2018 dopoledne. 
 

Program Whole30 autorů Melissy a Dallase Hartwigových již pomohl statisícům lidí změnit způsob přemýšlení o jídle, vlastním těle a celém životě. Přístup Whole30 vede ke snadnějšímu zhubnutí a lepšímu zdraví, ruku v ruce s vylepšením kvality spánku, energetické hladiny, nálady a vnímání sebe sama. A co je nejlepší, nejedná se o dietu, pouze o úpravu životního stylu.

Může prostá změna jídelníčku změnit život? Whole30 vám dokáže, že to jde. S netušenými výsledky.

V knize Jídlo na prvním místě, která se stala bestsellerem podle žebříčku New York Times, Hartwigovi objasnili vědecké pozadí svého přístupu k jídlu a výživě, který vychází z paleostravy, ale výrazně ji vylepšuje a také demýtizuje. Po nasbírání nepřeberného množství zkušeností čtenářů první knihy nyní přicházejí s knihou Whole30.

Proč je kniha Whole30 nezbytná i pro čtenáře Jídla na prvním místě?

Provede vás cestou životní proměny den za dnem, nástrahu za nástrahou, recept za receptem.

Podrobně reaguje na nejčastější otázky: co se s člověkem den po dni děje, jak se vyhnout nepříjemným průvodním jevům a potížím, jak si připravit jídlo na týden, jak nakupovat, které suroviny lze čím nahradit, co jíst na cestách, jak upravit Whole30 dle zdravotních dispozic a potíží, jak motivovat děti, jak si objednávat v restauraci, jak připravit večírek atd.; nabízí dokonce recepty pro vegany – a mnoho dalšího.

Soustředí se na odbourání špatných návyků emočních vazeb k jídlu a koučuje k vytvoření nových, zdravých.

Obsahuje více než stovku skvělých receptů ze známých ingrediencí, od jednoduchých jídel z jednoho hrnce až po kreace, které ohromí hosty při zvláštních příležitostech.

Kniha také obsahuje inspirativní příběhy lidí, kteří se díky Whole30 posunuli ve svém zdraví i životě k vytouženému cíli.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit WHOLE30 – průvodce zdravotním restartem, který vám přinese svobodu v jídle do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s WHOLE30 – průvodce zdravotním restartem, který vám přinese svobodu v jídle.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení WHOLE30 – průvodce zdravotním restartem, který vám přinese svobodu v jídle (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na WHOLE30 – průvodce zdravotním restartem, který vám přinese svobodu v jídle bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S WHOLE30 – průvodce zdravotním restartem, který vám přinese svobodu v jídle doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / WHOLE30 – průvodce zdravotním restartem, který vám přinese svobodu v jídle