Wifina - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky

Kód: 7404132

Úplný název:

Wifina - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky (Poláček Martin):

Autor a popis:

Poláček Martin, Česká televize, 168 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
171 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

WIFINA je pořad, který se na obrazovce České televize objevil spolu se startem jejího dětského kanálu Déčko v září 2013. Dnes ho sledují již desetitisíce diváků a nejoblíbenější je mezi dětmi ve věku 9 až 10 let. Mnozí z nich by si také rádi zkusili, co na vlastní kůži zažívá pětice dětských reportérů - wifiňáků a co všechno se přitom dozví. KNIHA WIFINA jim to také umožní. Nabízí inspiraci a návod, jak si k určité základní informaci opatřit další, jak objevovat svět kolem nás, zpestřit si a rozšířit školní učivo. Výběr bezmála osmdesáti témat si wifiňáci v knize rozdělili stejně jako v pořadu - Veronika má ráda přírodu, Matěj uznává všechno, co se týká techniky, Jakub se věnuje životu ve společnosti, Tereza se zabývá tím, co dělat ve volném čase, a Karina holduje módě a hudbě. A protože se wifiňáci navzájem s oblibou trochu popichují, najdete i zde jejich „hlášky“ a komentáře. Dozvědět se něco víc je zkrátka zábava. S knihou Wifina to poznáte i vy!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Wifina - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Wifina - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Wifina - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky (hodnotilo 3 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Wifina - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Wifina - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Wifina - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky