Wifina 2 - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky

Kód: 7404171

Úplný název:

Wifina 2 - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky (Poláček Martin):

Autor a popis:

Poláček Martin, Edice České televize, 184 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.11.2017 dopoledne. 
 

Ahoj, zdraví wifiňáci! Je tu další kniha plná super reportáží z tvého oblíbeného pořadu! Najdeš v ní výběr těch NEJ témat a ke každému i něco navíc. Matěj tě zasvětí do tajů techniky, Kuba zavede do společnosti, Terka ti dá nové podněty, jak trávit volný čas, Karina provede světem módy a Verča - ta má opět připravenou spoustu reportáží z přírody.
Ale to není všechno! Tentokrát přidali wifiňáci i něco o sobě. Dozvíš se třeba, o čem by chtěla Terka natočit reportáž. Co vtipného se Matějovi přihodilo při natáčení? Co všechno stíhá Karina? Kde můžeš vidět Verču jako královnu? A která reportáž inspirovala Kubu k pátrání na vlastní pěst?

Wifina 2 je zábavnou encyklopedií, která zvídavým klukům a holkám nabízí inspiraci a návod, jak objevovat nové poznatky, sdílet je s ostatními a zpestřit si školní učivo.

Dozvědět se něco víc je bezva a s Wifinou to pozná každý!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Wifina 2 - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Wifina 2 - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Wifina 2 - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Wifina 2 - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Wifina 2 - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Wifina 2 - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky