Wifina 3 - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky

Kód: 7404208

Úplný název:

Wifina 3 - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky (Braunová Petra, Hořava Tomáš):

Autor a popis:

Braunová Petra, Hořava Tomáš, Edice České televize, 184 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
171 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Ahoj, to jsem já, Matěj! My wifiňáci jsme si pro tebe už napotřetí připravili výběr těch nejsuprovějších reportáží z našeho pořadu. Navíc na tebe čeká řada bonusových informací, které se nám do vysílání nevešly, a rozhovory s každým z nás, ve kterých ti prozradíme, jak nám natáčení wifiny změnilo život, co jsme se díky němu naučili a jaké jsou naše plány do budoucna.

Já jsem si pro tebe jako vždycky vybral kolekci nejmodernějších high-tech vychytávek a hitů ze světa techniky. Karina tě zasvětí do tajů nejnovějších trendů i spolehlivých klasik módního světa. Kuba tě provede posledními trháky ve společnosti, prastarými civilizacemi i užitečnými tipy, jak se ve světě dospěláků nezbláznit. Verča ti odhalí ty nejbáječnější a nejstrašlivější přírodní jevy, živočichy a rostliny, co kdy svět viděl. A Terka ti ukáže nejcoolovější způsoby, jak trávit čas po škole.

Jedno je jisté, s námi se rozhodně nudit nebudeš!

Zábavná encyklopedie wifina je nejen barvitým rozšířením dětmi milovaného pořadu, ale i zábavným pomocníkem zpestřujícím školní učivo všem zvídavým klukům a holkám.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Wifina 3 - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Wifina 3 - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Wifina 3 - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Wifina 3 - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Wifina 3 - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dětské encyklopedie

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Dětské encyklopedie / Wifina 3 - Zábavná encyklopedie pro zvídavé holky a kluky