Winx Club - kolekce 2DVD/Magické dobrodružství + V tajemných hlubinách

Kód: 8600010

Úplný název:

Winx Club - kolekce 2DVD/Magické dobrodružství + V tajemných hlubinách (kol.):

Autor a popis:

Kol., bohemia motion pictures, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Winx Club: Magické dobrodružství Večírek pořádaný na oslavu nového školního roku na Alfee naruší prastaré čarodějnice, které se spojily s mladými Trix a společně se chystají zničit veškerou pozitivní energii na světě. Bloom uniká z paláce v Dominu, kde se u skutečných rodiču učí být princeznou, a vrací se na Zemi, kam za ní přichází i Winx. Společně se vydají na cestu k záchraně magické dimenze a obnovení přátelství mezi Sparxem a Eraklyonem. Winx Club - V tajemných hlubinách Winx jsou zpět! Tentokrát se chtějí chopit císařského trůnu a aktivovat ohromnou sílu, omylem však probudí krutou vílu Politeyu, která byla zakletá třemi čarodějkami. Ona je však připravená uzavřít s Winx dohodu. Víla Politeya jim řekne, že proto aby aktivovali trůn je potřeba osvobodit Tritanuse z Oblivionu, ale předtím musí získat životní sílu krále. Winx si okamžitě vzpomněly na Skaje, který je králem Eraklionu a manželem Bloom. Čarodějnice vyráží do Gardenije, kde Bloom a Skáj tráví společné chvíle.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Winx Club - kolekce 2DVD/Magické dobrodružství + V tajemných hlubinách do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Winx Club - kolekce 2DVD/Magické dobrodružství + V tajemných hlubinách.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Winx Club - kolekce 2DVD/Magické dobrodružství + V tajemných hlubinách (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Winx Club - kolekce 2DVD/Magické dobrodružství + V tajemných hlubinách bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Winx Club - kolekce 2DVD/Magické dobrodružství + V tajemných hlubinách doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Winx Club - kolekce 2DVD/Magické dobrodružství + V tajemných hlubinách