Wir 1 - Němčina pro 2. stupeň ZŠ a nižší ročníky 8-letých gymnázií - Metodická příručka -

Kód: 7397139

Úplný název:

Wir 1 - Němčina pro 2. stupeň ZŠ a nižší ročníky 8-letých gymnázií - Metodická příručka - (Motta Giorgio):

Autor a popis:

Motta Giorgio, Klett, 88 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
214 Kč (275 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Nová učebnice němčiny pro 6.-9. ročník základních škol a nižší ročníky víceletých gymnázií reaguje aktuálně na požadavky Rámcového vzdělávacího programu a zařazení němčiny jako 2. cizího jazyka. Jednotlivé díly odpovídají úrovním A1, A2 a B1 Společného evropského referenčního rámce a připravují na zkoušky „Fit in Deutsch 1, 2" a „Zertifikat Deutsch". Učební komplet je opatřený schvalovací doložkou MŠMT.Moderní témata z každodenního života (např. Das ist meine Familie; Was gibt es im Fernsehen? Kannst du inline skaten?) nabízejí četné příležitosti k aktivní a tvůrčí komunikaci. Přehledné uspořádání jednotlivých kapitol usnadňuje orientaci v probíraném učivu a společně s praktickou metodickou příručkou umožňuje učitelům jednoduchou a efektivní přípravu vyučovacích hodin.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Wir 1 - Němčina pro 2. stupeň ZŠ a nižší ročníky 8-letých gymnázií - Metodická příručka - do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Wir 1 - Němčina pro 2. stupeň ZŠ a nižší ročníky 8-letých gymnázií - Metodická příručka - .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Wir 1 - Němčina pro 2. stupeň ZŠ a nižší ročníky 8-letých gymnázií - Metodická příručka - (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Wir 1 - Němčina pro 2. stupeň ZŠ a nižší ročníky 8-letých gymnázií - Metodická příručka - bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Wir 1 - Němčina pro 2. stupeň ZŠ a nižší ročníky 8-letých gymnázií - Metodická příručka - doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Němčina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Němčina / Wir 1 - Němčina pro 2. stupeň ZŠ a nižší ročníky 8-letých gymnázií - Metodická příručka -