Wonder Woman 2 - Odvaha

Kód: 7507613

Úplný název:

Wonder Woman 2 - Odvaha (Azzarello,Brian):

Autor a popis:

Azzarello,Brian, BB/art, 144 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 28.4.2017
 
 
 
 
 
293 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Wonder Woman by udělala cokoliv, aby zachránila život (a duši) lidem, kteří jsou jí drazí. Teď si kvůli tomu musí projít peklem. A zpět. Doslova.
Její všemocný otec Zeus se stále pohřešuje a Wonder Woman se ocitá uprostřed předobrazu všech rodinných klání: mezi jejími božskými příbuznými se rozpoutala bitva o olympský trůn. Přítelkyně Zola – velmi smrtelná a (za což vděčí Diovi) velmi těhotná – je jen jednou z mnoha obětí, odvlečených do stínové říše náležící Hádovi, vládci podsvětí.
Pokud chce Diana vůbec doufat, že Zolu ještě osvobodí, musí se vyrovnat s nejtemnějším tajemstvím Amazonek… vyzbrojit se zbraněmi ukutými ve výhni bohů… uzavřít spojenectví s vrtkavými božstvy, jejichž motivace je přinejlepším nejasná… a vydat se do samotného pekla, v němž se každý Hádův vrtoch stává hrůznou skutečností.
Navíc musí být připravena podstoupit i oběť nejvyšší. Ten šílený a pomstychtivý bůh chce totiž mnohem víc než pouhou její duši…

Zavítejte do nejhlubších útrob podsvětí či do výšin samotné hory Olymp ve velkolepém, hororově laděném eposu WONDER WOMAN: ODVAHA (společném vydání sešitů Wonder Woman č. 7–13) scenáristy BRIANA AZZARELLA (JOKER, 100 NÁBOJŮ) a výtvarníka CLIFFA CHIANGA (GREEN ARROW/BLACK CANARY). Uznávaný tým tvůrců WONDER WOMAN: KREV, bestselleru podle žebříčku New York Times, se opět vrací, aby Wonder Woman vyslal na cestu do samotného pekla… a zpět!

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Wonder Woman 2 - Odvaha do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Wonder Woman 2 - Odvaha.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Wonder Woman 2 - Odvaha (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Wonder Woman 2 - Odvaha bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 
Knihkupectví / PŘIPRAVUJEME / Wonder Woman 2 - Odvaha