Wonder Woman 2 - Odvaha

Kód: 7507613

Úplný název:

Wonder Woman 2 - Odvaha (Azzarello,Brian):

Autor a popis:

Azzarello,Brian, BB/art, 144 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
293 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 18.1.2018 dopoledne. 
 

Wonder Woman by udělala cokoliv, aby zachránila život (a duši) lidem, kteří jsou jí drazí. Teď si kvůli tomu musí projít peklem. A zpět. Doslova.
Její všemocný otec Zeus se stále pohřešuje a Wonder Woman se ocitá uprostřed předobrazu všech rodinných klání: mezi jejími božskými příbuznými se rozpoutala bitva o olympský trůn. Přítelkyně Zola – velmi smrtelná a (za což vděčí Diovi) velmi těhotná – je jen jednou z mnoha obětí, odvlečených do stínové říše náležící Hádovi, vládci podsvětí.
Pokud chce Diana vůbec doufat, že Zolu ještě osvobodí, musí se vyrovnat s nejtemnějším tajemstvím Amazonek… vyzbrojit se zbraněmi ukutými ve výhni bohů… uzavřít spojenectví s vrtkavými božstvy, jejichž motivace je přinejlepším nejasná… a vydat se do samotného pekla, v němž se každý Hádův vrtoch stává hrůznou skutečností.
Navíc musí být připravena podstoupit i oběť nejvyšší. Ten šílený a pomstychtivý bůh chce totiž mnohem víc než pouhou její duši… Zavítejte do nejhlubších útrob podsvětí či do výšin samotné hory Olymp ve velkolepém, hororově laděném eposu WONDER WOMAN: ODVAHA (společném vydání sešitů Wonder Woman č. 7–13) scenáristy BRIANA AZZARELLA (JOKER, 100 NÁBOJŮ) a výtvarníka CLIFFA CHIANGA (GREEN ARROW/BLACK CANARY). Uznávaný tým tvůrců WONDER WOMAN: KREV, bestselleru podle žebříčku New York Times, se opět vrací, aby Wonder Woman vyslal na cestu do samotného pekla… a zpět!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Wonder Woman 2 - Odvaha do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Wonder Woman 2 - Odvaha.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Wonder Woman 2 - Odvaha (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Wonder Woman 2 - Odvaha bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Wonder Woman 2 - Odvaha doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Wonder Woman 2 - Odvaha