Y: Poslední z mužů 2 – Cykly

Kód: 7381706

Úplný název:

Y: Poslední z mužů 2 – Cykly (Vaughan Brian K.): Y: Poslední z mužu 2.

Autor a popis:

Vaughan Brian K., BB/art, 128 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
288 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Cykly je druhý díl z uzavřené a cenami ověnčené ságy, který má na svědomí jeden z největších komiksových talentů současnosti, Brian K. Vaughan.
Poslední muž na Zemi. Chce jenom najít svou dívku a mít klid… jenže svět s ním má jiné plány. Pro někoho je prostředkem k záchraně světa, pro někoho symbol utlačovatelů, který je zapotřebí zničit. Čím víc se o jeho existenci ví, tím víc se kolem něj roztáčí kolotoč událostí, které se nedají zastavit. Zuřivé amazonky, šílená žena blábolící něco o mužích z vesmíru, idylické město s tajemnou minulostí, záhadný artefakt, izraelské komando, nalezená sestra… poslední muž na světě to nebude mít jednoduché.
Yorick je jediná osoba mužského pohlaví (když nepočítáme jeho opičáka), která přežila bleskovou apokalypsu a teď zjišťuje, že být posledním mužem na Zemi není taková sranda, jak si člověk představoval. Ve světě, kde je penis nedostatkovým zbožím, jste štvancem jak těch, které vás chtějí použít k plození, tak těch, které vás považují za relikvii temných dávnověků a chtějí vás zlikvidovat. A to ani nemluvíme o tom, že nikdo netuší, proč Yorick přežil a jestli ve svých genech neskrývá recept na záchranu lidské rasy.
Prezidentka, novodobé amazonky, agentky Mossadu, komanda republikánek, ruské vojandy, tajné organizace i nezaměstnané supermodelky, ty všechny mají o Yoricka zájem.
Být chlapem je těžký úděl.
Y - POSLEDNÍ Z MUŽŮ získal v roce 2008 hned dvě prestižní Eisnerovy ceny: v kategorii Nejlepší série na pokračování a výtvarníci Pia Guerra a José Marzán jr. byli oceněni v kategorii Nejlepší kreslíř/inker nebo kolektiv kreslířů/inkeristů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Y: Poslední z mužů 2 – Cykly do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Y: Poslední z mužů 2 – Cykly.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Y: Poslední z mužů 2 – Cykly (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Y: Poslední z mužů 2 – Cykly bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Y: Poslední z mužů 2 – Cykly doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Y: Poslední z mužů 2 – Cykly