Z babiččina receptáře - vaříme, pečeme, zavařujeme, domácí lékárna

Kód: 7322170

Úplný název:

Z babiččina receptáře - vaříme, pečeme, zavařujeme, domácí lékárna (Doležal Vladimír, Doležalová Alena): Varíme, peceme, zavarujeme, domácí lékárna

Autor a popis:

Doležal Vladimír, Doležalová Alena, DONA, 256 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
343 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Mnoho z nás vzpomíná na ty vynikající pokrmy, které vařily naše babičky. A autoři této publikace vycházejí právě z receptů, které jim jejich babička po celá léta psala krasopisným písmem do linkovaných sešitů. Výpravná kuchařka s velkým množstvím fotografií přináší pestrou paletu receptů na výborná jídla a moučníky, návody na zavařování, nápady na využití bylinek, ovoce a zeleniny jakožto domácích léčebných prostředků a další časem a zkušenostmi prověřené léčebné prostředky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Z babiččina receptáře - vaříme, pečeme, zavařujeme, domácí lékárna do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Z babiččina receptáře - vaříme, pečeme, zavařujeme, domácí lékárna.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Z babiččina receptáře - vaříme, pečeme, zavařujeme, domácí lékárna (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Z babiččina receptáře - vaříme, pečeme, zavařujeme, domácí lékárna bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Z babiččina receptáře - vaříme, pečeme, zavařujeme, domácí lékárna doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Z babiččina receptáře - vaříme, pečeme, zavařujeme, domácí lékárna